Ten, kto nauczy się latać pewnego dnia, musi najpierw nauczyć się stać i chodzić, biegać, wspinać się i tańczyć; nie można latać od latania.

Friedrich Nietzsche

Ten kurs jest specjalnie zaprojektowany dla pracowników dydaktycznych szkół wyższych pracujących w laboratoriach, aby mogli skutecznie poprawiać jakość uczenia się studentów za pomocą narzędzi wizualnych i interaktywnych.

Jest to kurs darmowy, do którego masz dostęp w czasie, który Ci odpowiada, wieczorem, w weekendy lub klika minut każdego dnia. Nauka online oferuje więcej czasu na pełne przyswojenie informacji.

Ile czasu musisz poświęcić na kurs? Jak wszystko w życiu i biznesie, jeżeli chcesz odniesiesz korzyść musisz postawić sobie cel. Kurs jest dostarczony w formacie pięciu modułów i jest zaprojektowany w taki sposób, abyś mógł szczegółowo przeanalizować każdy moduł aby lepiej zrozumieć kurs w całości.

Kurs ma budowę modułową i możesz dowolnie pracować z zasobami, jednak zalecamy rozpoczęcie od przeglądnięcia zawartości kursu, a następnie przeglądanie modułów w sugerowanej kolejności od 1 do 5. Każdy moduł zawiera główną prezentację na ten temat (po lewej stronie w tabeli poniżej), a następnie zestaw dodatkowych zasobów, takich jak ćwiczenia, podręczniki dla uczestników i filmy (po prawej).